KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9591857
nr 959 1857
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Blandteknik, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), komposition, ej signerad, 28x70 cm
Kondition: slitage, skador
Lasse Stevenfeldt, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1930, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 maj 2015
kl 19:21:37
150 kr
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt